Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wolica

64 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wolica

Wolica,mazowieckie

450 000 zł950 m² 473,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Wolicy, o pow. 950 m2. Wymiary: ok. 24x40 m Działka jest częściowo ogrodzona, sucha. Znajduje się w cichej okolicy, między nowymi domami. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wolica

Wolica,wielkopolskie

740 000 zł131 m² 5 657,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę - przestronny, piętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 130,8 m , położony na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wolica

Wolica,podkarpackie

25 000 zł110 m² 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:24 669 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk masy upadłości Karola Karbowskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, sprzeda z wolnej ręki udział w 1/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Oliwkowa

Wolica,mazowieckie

2 675 000 zł324 m² 8 256,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 493 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom z pięknym ogrodem w Wolicy koło Warszawy! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestrony i komfortowy dom jednorodzinny usytuowany na działce 1493 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wolica

Wolica,mazowieckie

24 600 zł740 m² 33,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn wolno stojący o pow. 740m2 w tym biuro ok 80m2 i placem ok 700m2 w miejscowości Wolica gm.Nadarzyn. Standard: wysokość 5-6m posadzka bezpyłowa hala typu open.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodnicza

Wolica,mazowieckie

1 999 000 zł202 m² 9 896,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

Dom z potencjałem w sercu zielonej Wolicy Zapraszam Państwa do wyjątkowej nieruchomości położonej w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicach Warszawy. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wolica

Wolica,mazowieckie

2 675 000 zł324 m² 8 256,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 493 m²

Na sprzedaż dom z dużym ogrodem w Wolicy (gm. Nadarzyn). Dom ma 226 m powierzchni użytkowej (całość 324 m ) i stoi na działce 1493 m . Powstał w 2008 r., a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wolica

Wolica,podkarpackie

25 000 zł110 m² 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:24 669 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Wolica

Wolica,świętokrzyskie

30 000 zł2 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę o powierzchni 0,20ha. Działka nr 1661. Na chwilę obecną posiada jednego sąsiada który postawił się tzn mieszka obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wolica

Wolica,mazowieckie

700 000 zł1 547 m² 452,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1547 m Wolica. Marzysz o domu z ogrodem w spokojnej okolicy? Ta działka w Wolicy to idealne miejsce, by zacząć nowy rozdział! Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wolica

Wolica,mazowieckie

750 000 zł1 500 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Wolicy w pobliżu Komorowa i Janek! Nieruchomość znajduje się w doskonałym położeniu: blisko węzeł S7 i S8 oraz centrum handlowe Janki. Doskonałe możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wolica

Wolica,wielkopolskie

191 400 zł1 160 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Wolica, gm. Godziesze Wielkie. Aktualny plan miejscowy. Uzbrojenie : złącze prąd dla każdej działki, gaz, woda, światłowód. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Przyleśna

Wolica,mazowieckie

41,38 zł/m²1 450 m² 60 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę obiekt w cichej, spokojnej okolicy w sąsiedztwie lasu i stadniny koni w całości lub części z możliwością przerobienia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wolica

Wolica,mazowieckie

49 000 zł950 m² 51,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowo wybudowana powierzchnia magazynowa o powierzchni 800m2 plus biuro 150m2 usytuowany w miejscowości Wolicą (gm. Nadarzyn). Standard: wysokość 7m posadzka bezpyłowa nośność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sękocińska

Wolica,mazowieckie

38 000 zł1 200 m² 31,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 1050m2 z biurem wielkości 150m2, wolica. Standard: nośność posadzki 5t/m2 wysokość 6m biuro ogrzewane, na magazynie jest możliwość założenia manewr tir 2 bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Centralna

Wolica,mazowieckie

2 190 000 zł207 m² 10 597,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Agencja findsquare z ogromną przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości - parterowego domu wolnostojącego, wybudowanego w 2019 roku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wolica

Wolica,mazowieckie

2 950 000 zł343 m² 8 600,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszam Państwa do odkrycia wyjątkowej nieruchomości domu, który łączy w sobie ponadczasową elegancję, nowoczesny design i komfort najwyższej klasy. Ten niezwykły dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wolica

Wolica,podkarpackie

40 000 zł110 m² 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:24 669 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wolica

Wolica,mazowieckie

1 790 000 zł218 m² 8 211,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Mam przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczny dom na sprzedaż w Wolicy pod Warszawą. Lokalizacja: zaciszna okolica Nadarzyna, jaką jest Wolica oferuje równocześnie bardzo dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wolica

Wolica,mazowieckie

700 000 zł1 547 m² 452,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana w Wolicy 1547 m Szukasz miejsca, gdzie zrealizujesz marzenie o własnym domu? Ta działka w Wolicy to doskonała propozycja dla Ciebie! Szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Pingwinów

Wolica,mazowieckie

599 000 zł1 253 m² 478,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedawana działka znajduje się w miejscowości Wolica k. Nadarzyna przy ul. Pingwinów w powiecie Pruszkowskim. Przeznaczenie: budowlana (pod zabudowę jednorodzinną / bliźniaczą*).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wolica

Wolica,podkarpackie

40 000 zł110 m² 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:24 669 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wolica

Wolica,mazowieckie

650 000 zł1 500 m² 433 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w Wolicy gm. Nadarzyn. Sprzedam działkę w cichej okolicy w Wolicy Gm. Nadarzyn. Spokojna okolica oraz nowe domy w pobliżu tworzą niepowtarzalny klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Tęczowa

Wolica,mazowieckie

400 000 zł1 066 m² 375,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne trzy działki budowlane o pow. 920 m2 każda położone w Wolicy ul. Tęczowa. Działki mają wymiary 29m x 36m, leżą przy utwardzonej drodze prywatnej. Uwaga: do każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wolica

Wolica,świętokrzyskie

345 000 zł90 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży: pięknej działki o powierzchni około 2500m2 wraz z budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wolica

Wolica,podkarpackie

140 000 zł1 700 m² 82,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okazja do sprzedaży działka budowlana z wylanym fundamentem i drewnianym domem który można wyremontować nieruchomość znajduje się w miejscowości Wolica gmina Jasło.Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wolica

Wolica,mazowieckie

700 000 zł1 547 m² 452,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Wolicy 1547 m Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu? Oto działka, która spełni Twoje oczekiwania! Szczegóły działki: -Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wolica

Wolica,mazowieckie

1 350 000 zł220 m² 6 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 405 m²

Versus Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom wolnostojący w miejscowości Wolica. Dom do remontu! Powierzchnia domu: 220m Powierzchnia działki: 1405m2 Pomieszczenia: salon, jadalnia, kuchnia, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wolica

Wolica,mazowieckie

500 000 zł1 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości Wolica, w gminie Nadarzyn. Powierzchnia wynosi 1000 m2. Wymiary : 25,0 m X 40,0 m. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wolica

Wolica,mazowieckie

2 839 000 zł5 678 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka W wolicy W gminie nadarzyn Działka położona przy trasie S8, w otoczeniu nowego osiedla domów jednorodzinnych. Działka ma powierzchnię 5678m2,a jej wymiary to :86mX79m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wolica

Wolica,mazowieckie

28,22 zł/m²1 063 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nieruchomość zlokalizowana jest w Wolicy, w gminie Nadarzyn, w powiecie pruszkowskim, w woj. Mazowieckim, 20 km na południowy zachód od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wolica

Wolica,podkarpackie

60 000 zł110 m² 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:24 669 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wolica

Wolica,mazowieckie

40 000 zł1 200 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia wolnostojący nowy obiekt magazynowy z małym biurem o powierzchni 1200m2 zlokalizowany pod Warszawą w okolicy Janki-Wolica. Magazyn o powierzchni 1050m2 o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wolica

Wolica,podkarpackie

80 000 zł110 m² 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:24 669 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony, ul. Sękocińska

Wolica,mazowieckie

40 000 zł1 200 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do wynajęcia nowo wybudowany budynek biurowo-magazynowy wysokiego składowania zlokalizowany pod Warszawą w miejscowości Wolica. Magazyn o powierzchni 1050m2 o wysokości ok 6,5. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wolica

Wolica,mazowieckie

40 000 zł1 250 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Do wynajęcia budynek magazynowy położony 2km od ch Janki. Magazyn 1080 m2, wysokość ok. 7m, 2 bramy wjazdowe, posadzka niepyląca. Przy hali powierzchnia biurowa 150 m2 ( dwie kondygnacje) Duzy plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wolica

Wolica,mazowieckie

700 000 zł1 547 m² 452,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Wolicy o powierzchni 1547m2. To doskonała propozycja dla tych, którzy marzą o własnym domu. Dostęp do mediów: prądu, gazu, wodociągu oraz kanalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wolica

Wolica,podkarpackie

60 000 zł110 m² 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:24 669 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wolica

Wolica,podkarpackie

330 000 zł82 m² 4 024,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 200 m²

Sprzedam nieruchomość składającą się z działek o powierzchni 0,82 hektara oraz domu mieszkalnego i zabudowań gospodarczych w miejscowości Wolica, gmina Jasło. Budynek mieszkalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wolica

Wolica,mazowieckie

750 000 zł1 547 m² 484,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Wolicy (gm. Nadarzyn), o powierzchni 1547 m2. Okolica to nowe domy lub tereny niezabudowane. Nieruchomość jest dobrze nasłoneczniona. Media: bezpośrednio w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wolica

Wolica,mazowieckie

2 700 000 zł624 m² 4 326,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 648 m²

Ładny I funkcjonalny budynek mieszkaniowo - usługowy w Wolicy, w pobliżu trasy S8 i Alei Krakowskiej. Teren działki ogrodzony i ładnie zagospodarowany z zielenią.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij