Działka, ul. 26 Maja

26 Maja, Wolica, świętokrzyskie

  • 107 000 zł
  • 826 m²
  • 129,54 zł/m²

Zdjęcie

Łukasz Kutyła

Skontaktuj się

Działka, ul. 26 Maja

26 Maja, Wolica, świętokrzyskie

zaktualizowane:
7 maja 2026

107 000 zł

826 m²

129,54 zł/m²

Działka, ul. 26 Maja

Zaktualizowane: 7 maja 2026

107 000 zł 826 m² 129,54 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 107 000 zł (129,54 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: 826 m²
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
  • Źródło: biuro nieruchomości: Greathouse, zaktualizowane: 07.05.2026
  •   numer ogłoszenia: GH754142

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę o powierzchni 0,0826 ha (826 m²), położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Wolica, w gminie Chęciny. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu jednorodzinnego w cichej okolicy, z szybkim dojazdem do Kielc. (...)

Agent

Łukasz Kutyła

883 222...

883 222 311

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

883 222...

883 222 311

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: