Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Wolica - Oferty sprzedaży nieruchomości

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Dom

Wolica,wielkopolskie

1 300 000 zł165 m² 7 878,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Sprzedam dom na Wolicy Dom został zbudowany z najwyższej klasy materiałów. Materiał budowy: pustak ceramiczny 24cm, ocieplony styropianem 12cm. strop gęstożebrowy typu Teriva. Dom przykryty dachem.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 800 m² 416,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży wyjątkową działkę budowlaną położoną w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Warszawą. Miejsce łączy luksus, naturę i doskonałą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 516 m² 349,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana w Wolicy, pomiędzy ul. Długą i ul. Okrężną. Działka w kształcie prostokąta, wym. ok. 42 m x 36 m. Działka znajduje się przy drodze gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wolica

Wolica,świętokrzyskie

80 000 zł3 511 m² 22,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o powierzchni 3511 m2 zlokalizowana w miejscowości Wolica gm. Stopnica. Działka narożna, położona w pierwszej linii. Nieruchomość płaska, o nieregularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

650 000 zł1 588 m² 409,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o doskonałym położeniu przy drodze gminnej, z pełnym dostępem do wszystkich mediów w przyległej ulicy. Teren jest przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

11 200 000 zł28 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjnie zlokalizowana działka budowlana z dużym potencjałem 28000 m2 w Wolicy koło Janek Działka narożna o wymiarach 127m x 200m x 100m x 145m x 90m x 175m.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł338,80 m² 5 578,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 028 m²

Na sprzedaż ekskluzywna nieruchomość o powierzchni działki 2028 m2 (istnieje możliwość powiększenia działki o sąsiadujący las, o kolejne 2300 m2), z zabudowanym domem.

Szczegóły ogłoszenia

9 990 000 zł28 000 m² 356,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka w miejscowości Wolica, gmina Nadarzyn Nieruchomość o powierzchni 28 000 m2 Objęta mpzp o przeznaczeniu - mn/u - Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

887 000 zł2 114 m² 419,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Wolicy Gm. Nadarzyn. Spokojna okolica oraz nowe domy w pobliżu tworzą niepowtarzalny klimat. Nieruchomość można przeznaczyć na budowę domu jednorodzinnego z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł2 257 m² 50,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości homespace prezentuje działki budowlane na sprzedaż w miejscowości Wolica w gminie Jasło. Szczegóły oferty: - powierzchnie działek: - dz nr 1: 22,57 ar, - dz nr 2: 10,77.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł1 100 m² 427,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1100m2 w Wolicy, gmina Nadarzyn. Działka położona w spokojnej okolicy nowej zabudowy jednorodzinnej z obowiązującym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł22 237 m² 359,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 22237 m2 w Wolicy koło Nadarzyna. Działka kształtem zbliżona do kwadratu o szerokości od drogi ok 150 m x 145 m. Działka przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

2 110 000 zł3 516 m² 600,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę bliźniaczą. Grunt objęty mpzp: zabudowa mieszkaniowo-usługowa. - powierzchnia biologicznie czynna 50% (1758 m2), - powierzchnia zabudowy 40% (1406 m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

222 020 zł1 306 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 022 720 zł2 176 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana objeta mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą, powierzcnia biologicznie czynna min. 40%, wysokość 12m ( 3 kondygnacje), in.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wolica

Wolica,mazowieckie

569 000 zł1 186 m² 479,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż unikatowa, doskonale zagospodarowana działka o powierzchni 1186 m , położona w miejscowości Wolica (gmina Nadarzyn) - w spokojnym, zielonym otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Wolica

Wolica,mazowieckie

569 000 zł32 m² 20 281,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 186 m²

Mamy do zaoferowania pięknie położony dom letniskowy w Wolicy. Dom jest drewniany, podpiwniczony z dużym zadaszonym i zabudowanym tarasem. Na działce o pow. 1186 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wolica

Wolica,mazowieckie

649 000 zł1 186 m² 547,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w pięknej, leśnej okolicy w Wolicy k. Nadarzyna i Janek. Kształt działki zbliżony do kwadratu (34 m x 35 m). Nieruchomość zlokalizaowana przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wolica

Wolica,mazowieckie

649 000 zł1 186 m² 547,22 zł/m²

 

 

 

Wolica,podkarpackie

550 000 zł6 m² 94 991,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki leśne w malowniczej miejscowości Wolica w gminie Bukowsko w powiecie sanockim, o łącznej powierzchni 5,79 ha. ?Działka nr 265 - 2,64 ha ?działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Wolica,lubelskie

159 000 zł8 000 m² 19,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż siedlisko we wsi Wolica, gmina Abramów. Cała nieruchomość to grunty o powierzchni 8162 m2 z czego: 2140 m2 to tereny zabudowy zagrodowej - rm wg mpzp, 5978 m2 to pola uprawne - R.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wolica

Wolica,podkarpackie

98 000 zł1 400 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 450/3 w miejscowości Wolica w gminie Bukowsko. Działka znajduje się na wzgórzu, skąd rozpościera się piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wolica

Wolica,wielkopolskie

382 050 zł1 415 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1415 m blisko Małej Plaży media, ogrodzenie, pozwolenie na budowę! prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;powiat Kalisz,wolica/szałe Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wolica

Wolica,lubelskie

235 000 zł110 m² 2 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego siedliska położonego w malowniczej miejscowości Wolica, z dala od miejskiego zgiełku, otoczonego pięknymi polami i łąkami. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pingwinów

Wolica,mazowieckie

499 000 zł1 045 m² 477,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się w miejscowości Wolica k. Nadarzyna przy ul. Pingwinów w powiecie Pruszkowskim. Przeznaczenie: budowlana (pod zabudowę jednorodzinną) Powierzchnia: 1045 m2 Szerokość: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wolica

Wolica,mazowieckie

1 590 000 zł218 m² 7 293,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczny dom na sprzedaż w Wolicy pod Warszawą. Lokalizacja: spokojna, zaciszna okolica Wolica, jedynie 2 minuty do węzła komunikacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wolica

Wolica,świętokrzyskie

10 000 000 zł1 200 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:27 000 m²

Nowoczesny Kompleks Produkcyjno-Biurowy przy drodze warszawa/kraków inwestycja, która zarabia od razu! Szukasz gotowej przestrzeni dla swojej firmy bez remontów, opóźnień i dodatkowych kosztów?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Wolica

Wolica,podkarpackie

550 000 zł57 900 m² 9,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki leśne w malowniczej miejscowości Wolica, gmina Bukowsko, powiat Sanocki, o łącznej powierzchni 5,79 ha. Działka nr 265 - 2,64 ha Działka nr 318.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Wolica

Wolica,mazowieckie

9 800 000 zł28 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w Wolicy o powierzchni 28.000 m2. Wymiary działki: szer. 175m, dł. 125m Działka oznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako mu. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wolica

Wolica,mazowieckie

3 790 000 zł390 m² 9 717,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 787 m²

Wyjątkowy dom położny na przepięknej działce Zabytkowy charakter | Nowoczesne technologie | Spokojna lokalizacja | Unikalny dom z bali | Wolica ***** rozkład pomieszczeń: parter: * Reprezentacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodnicza

Wolica,mazowieckie

1 998 000 zł202 m² 9 891,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

Dom z potencjałem w sercu zielonej Wolicy Zapraszam Państwa do wyjątkowej nieruchomości położonej w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicach Warszawy. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pingwinów

Wolica,mazowieckie

499 000 zł1 045 m² 477,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedawana działka znajduje się w miejscowości Wolica k. Nadarzyna przy ul. Pingwinów w powiecie Pruszkowskim. Przeznaczenie: budowlana (pod zabudowę jednorodzinną / bliźniaczą*).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wolica

Wolica,łódzkie

349 000 zł105 m² 3 323,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Chcielibyśmy przedstawić Państwu dom parterowy w miejscowości Wolica (gmina Kleszczów). Udogodnienia w Gminie Kleszczów oraz cicha i spokojna okolica z bardzo szybko rozwijającą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wolica

Wolica,mazowieckie

450 000 zł950 m² 473,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Wolicy, o pow. 950 m2. Wymiary: ok. 24x40 m Działka jest częściowo ogrodzona, sucha. Znajduje się w cichej okolicy, między nowymi domami. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wolica

Wolica,wielkopolskie

740 000 zł131 m² 5 657,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę - przestronny, piętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 130,8 m , położony na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wolica

Wolica,podkarpackie

25 000 zł110 m² 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:24 669 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk masy upadłości Karola Karbowskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, sprzeda z wolnej ręki udział w 1/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Oliwkowa

Wolica,mazowieckie

2 675 000 zł324 m² 8 256,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 493 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom z pięknym ogrodem w Wolicy koło Warszawy! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestrony i komfortowy dom jednorodzinny usytuowany na działce 1493 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodnicza

Wolica,mazowieckie

1 999 000 zł202 m² 9 896,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 350 m²